Zobārstniecības klīnika. Ārstēšana. Diagnostika.

CENAS UN APMAKSAS NOTEIKUMI

LAI IEPAZĪTOS AR CENRĀDI UN APMAKSAS NOTEIKUMIEM IELĀDĒJIET MŪSU CENRĀDI

Kvalitāte, uz kuru var paļauties

IDENTAL

Izcila zobārstniecība * Superior dental care * Превосходная стоматология

Mūsu klīnika turpina rūpēties par jūsu zobiem arī karantīnas laikā!

 

Zobārstniecības klīnikas, kurās tiek ievērotas visas infekciju kontroles, sanitārās un sterilitātes prasības, vienmēr būs uzticamas no infekciju drošības viedokļa. Mēs ļoti atbildīgi uztveram jūsu veselību un esam pieņēmuši papildus piesardzības mērus:
1. Ieviesām prasību atcelt vizīti visiem, kas atgriezušies no vīrusa skartajiem reģioniem
2. Pārbaudām pacientu ķermeņa temperatūru ienākot klīnikā, kā arī lūdzam pārcelt vizīti tos, kam ir līdzīgi simptomi, kas var norādīt uz saslimšanu ar jauno vīrusu
3. Tāpat kā agrāk, iekārtas un ierīces rūpīgi tiek dezinficētas pēc katra pacienta un tiek lietoti vienreizēji instrumenti
4. Mūsu ārsti un personāls pievērš pastiprinātu uzmanību personīgajai drošībai, lai pilnībā izslēgtu infekcijas iespējamību un vīrusa pārnesi.


Negaidiet ārkārtas situācijas beigas - tā var arī ieilgt. Atcerieties noteikumu: laicīgi izārstēts zobs saudzēs jūsu veselību, blakus zobus un ietaupīs jums laiku un naudu. Esiet veseli!

.

ZOBU HIGIĒNA

KVALITATĪVS DARBS

Ja Jūs meklējat kvalitatīvu zobu higiēnu, tad iDental zobārstniecības klīnika ir domāta Jums. Mūsu profesionālā komanda parūpēsies par prasmīgu ikdienas ārstēšanas un higiēnas procesa norisi mūsu pacientiem un viņu ģimenēm. Aplūkojiet tuvāk mūsu piedāvājumu un pierakstieties jau tagad, lai pārliecinātos, kā mūsu klīnikas pakalpojumi palīdzēs Jūsu zobu veselībai un uzlabos Jūsu dzīves kvalitāti jau šodien. 

ZOBU ĀRSTĒŠANA

SAJŪTIETIES DAUDZ VESELĀKS UN LAIMĪGĀKS

Pieraksts uz vizīti klīnikā iDental ir kļuvis daudz vienkāršāks nekā jebkad agrāk. Mūsu individualizētais zobu ārstēšanas pakalpojums sniedz pacientam papildus iespējas sekot savu zobu un mutes veselībai - aizejot no klīnikas, Jūs vienmēr būsiet kvalitatīvi informēts un pārliecināts, ka Jūsu zobu veselība ir profesionālās rokās. Esiet droši par pakalpojumu kvalitāti un izveidojiet pierakstu tuvākajā Jums ērtajā laikā.

ZOBU ĶIRURĢIJA UN IMPLANTOLOĢIJA

SPECIĀLI JUMS

Sagādājiet sev un saviem tuviniekiem veselīgu smaidu! iDental klīnikas draudzīgais un profesionālais personāls parūpēsies par Jūsu komfortu un pārliecību ārstēšanas procesā. Pierakstiet sevi un savus ģimenes locekļus jau šodien, lai saņemtu zobu ķirurģijas un implantācijas pakalpojumus, un Jūs redzēsiet kā mūsu profesionāļi uzlabos Jūsu veselību un dzīves kvalitāti, kā arī parūpēsies par Jūsu tuviniekiem.

DR. NATAĻJA JAKUŠEVA

GALVENAIS ZOBĀRSTS

JUSTĪNE SILICKA

GALVENĀ ZOBĀRSTNIECĪBAS MĀSA

IVETA UPENIECE

BIROJA VADĪTĀJA

DR. DMITRIJS GOĻENKOVS

ZOBĀRSTS

DR. ALLA RADZJUNA

ZOBĀRSTS

JEĻENA LUZIKA

ZOBU HIGIĒNISTS

DR. GUNTA BRĪDIŅA

ZOBĀRSTS

LILITA ELITA MIKITOVA

ZOBĀRSTNIECĪBAS MĀSA

ZOBĀRSTS

DR. JEVGĒNIJA SIZOVA

ZOBĀRSTS

img_3371.jpg

1/14
MŪSU STĀSTS

ARVIEN VAIRĀK APMIERINĀTI UN PATEICĪGI PACIENTI. ANNO 2016

Premium klases zobārstniecība Rīgas centra. Sniedzam pakalpojumus pieaugušajiem un bērniem. Tikai pieredzējušie un augsti kvalificēti ārsti. Vienmēr laipns personāls. * Premium class dentistry in Riga centre. Services for adults and children. Only experienced and highly qualified dentists. Benevolent staff. * Стоматологическая клиника премиум класса в центре Риги. Принимаем взрослых и детей. Только опытные и высоко квалифицированные специалисты. Всегда вежливый персонал.

Pacienta vislielākajai ērtībai:

SEDĀCIJA

Sedācija zobārstniecībā ir pacienta ievešana pilnīga miera un viegla miega stāvoklī. Pēc tam ilgtermiņa rehabilitācija nav nepieciešama.

Sedācijas laikā pacientu novēro ārsts-anesteziologs.

Cena: 110 euro par stundu.

Lai saņemtu pakalpojumu, lūdzu, sazinieties ar administratoru  +371 63030347.

CENAS UN APMAKSAS NOTEIKUMI

LAI IEPAZĪTOS AR CENRĀDI UN APMAKSAS NOTEIKUMIEM IELĀDĒJIET MŪSU CENRĀDI

SAŅEMIET PAKALPOJUMU JAU ŠODIEN, BET MAKSĀJIET JUMS ĒRTĀKAJĀ LAIKĀ

APDROŠINĀŠANA

FACEBOOK ZIŅA

Tērbatas iela 78, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

DARBA LAIKS

Pirmd.: 9.00 - 21.00
Otrd.: 9.00 - 21.00
Trešd.: 9.00 - 21.00
Ceturtd.: 9.00 - 21.00
Piektd.: 9.00 - 21.00
Sestd.: 9.00 - 21.00
Svētd.: 9.00 - 21.00

 

KONTAKTI

Ja Jūs izvēlaties ierasties ar privāto transportu, tad mēs rekomendējam izmantot UNIPARK pakalpojumus Lielgabalu ielā - tikai dažus soļus no mūsu klīnikas.

Tērbatas iela 78, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

 

IDENTAL

Tērbatas iela 78, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

©2017 VJ FOR IDENTAL.